Projekt

Tento blog je součástí mého velkého projektu, který jsem si sama pro sebe pojmenovala Mustang Unlimited. O tom, jak dostal své jméno, se dočtete zde. Ráda bych představila, co všechno je jeho součástí:

Propagace českých autorů je jedním z mých velkých dlouhodobých cílů. Česko má skvělé spisovatele, o nichž mnoho lidí neví, protože česká nakladatelství nemají prostředky na jejich propagaci, a reklamy na zahraniční literaturu je nemilosrdně válcují. Ráda bych pomohla prostřednictvím svého knižního blogu Všechno je příběh přilákat větší pozornost k českým knihám a přitáhnout k nim větší zájem čtenářů (a v ideálním případě i sponzorů).

Průvodce pro psaní po kavárnách – Připravuji kapesního průvodce v elektronické podobě se stovkou konkrétních míst, kam se dá jít v Praze tvořit s laptopem.

Večerníček – Mým cílem je prosadit, aby byly mé knížky pro děti Poplach v Tabulkově, Pavoučí příběhy a Příběhy pavoučka Alfonse natočeny jako Večerníček.

Kurz Odstartujte svoji knihu pro všechny věkové kategorie – Máte nápad na napsání příběhu, ale nedaří se vám začít? Zatím nemáte téma, ale cítíte nutkání to zkusit? Chcete diskutovat své nápady s jinými lidmi? Chcete najít inspiraci či získat motivaci pustit se do psaní vlastního příběhu? Chcete poradit se stavbou příběhu, rozvojem zápletky či postav? Dostat pár tipů, jak svou knihu vydat a následně propagovat? Pak právě pro vás bude tady můj kurs, který spustím nejpozději letos v létě.

Kniha Odstartujte svoji knihu. Průběžně zveřejňuji články obsahující tipy na psaní. Postupně je chci doplnit a utřídit tak, aby mohla vzniknout knížka s návodem pro začínající autory.

Pouštní včela – propagace. Zkušenost mě poučila, že nestačí psát, je nutné propagovat. V dubnu vyjde můj první román pro dospělé (po šesti knihách pro děti a dospívající) a hodlám mu na svět pomoci řádnou propagací :).

Kniha Píšete? Propagujte! – Jak už jsem zmínila, nelze se spoléhat na nakladatele, že bude vaše dílo propagovat. Musíte na tom zapracovat sami. Chci výhledově sepsat knížku, která bude obsahovat tipy, jak si s propagací poradit.

Poradna / posuzování rukopisů. V současné době na to nemám kapacitu, ale jakmile na to bude více prostoru, chtěla bych obnovit službu posuzování rukopisů začínajících autorů.

Veronika čte dětem – Chystám se založit na YouTube vlastní kanál TV EmVéčko, na kterém bude hlavní program Veronika čte dětem. Chystám především audionahrávky svých knížek pro děti, ale i video-upoutávky na knížky atd.

Poplach v Tabulkově anglicky – Přeložila jsem Tabulkov do angličtiny a ráda bych výhledově našla nakladatele v anglicky mluvících zemích.

Hračky k Tabulkovu – Ke knížce Poplach v Tabulkově vyrábím hlavní hrdiny jako hračky (Křemík, Kyslinka, Uhlík, Fluorka a další), které budu prodávat v e-shopu a ráda bych našla výrobce / prodejce ve velkém.