Posuzování rukopisů – dočasně pozastaveno!

Začínáte psát, ale nejste si jistí, zda je váš příběh dostatečně chytlavý či dobře psaný?  Chcete-li, zašlete mi 10 stránek na ukázku na adresu veronika@odstartujtesvojiknihu.cz a já vám povím svůj názor!

!!! DOČASNĚ POZASTAVENO !!!

Velmi mě potěšil, ale zároveň zaskočil obrovský zájem o tuto službu od samého začátku jejího zavedení. Denně dostávám kolem deseti emailů s ukázkami rukopisů (jen od začátku roku jich přišlo již přes stovku) – někteří dokonce posílají dvě či tři ukázky. Nyní zpracovávám ty, které dorazily kolem Vánoc.

Nejsem schopná uspokojovat poptávku tak, aby to mělo pro vás všechny smysl. Zanedbávám kvůli tomu psaní obou blogů, recenzí i svých knih i aktivity na Facebooku na Deníčku spisovatelky i ve skupině Odstartujte svoji knihu.

Potřebuju vymyslet novou formu této služby tak, aby mohla být zachována a já zároveň stíhala i vše ostatní. Jsem moc ráda, že je psaní tak populární a moc vám všem držím palce!!

Omlouvám se všem, kteří na své posouzení zatím čekají. Rukopisy, které dorazily do tohoto oznámení (17. 1. 17), postupně přečtu a odpovím. Teprve pak bude služba pokračovat.

Do té doby, prosím, rukopisy NEPOSÍLEJTE!

Děkuji za pochopení!

Přeji všem hodně inspirace i času na tvorbu!

Veronika

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.