Poradna a posuzování

Poradna pro začínající autory

Začali jste psát či se k tomu chystáte, a máte nějakou konkrétní otázku ke svému příběhu? Potřebujete poradit s rozvinutím zápletky, se jmény postav, s názvem knížky atd.? Ptejte se a bude vám odpovězeno!

Zde vložit plugin na otázky a odpovědi

Posuzování rukopisů

Začínáte psát, ale nejste si jistí, zda je váš příběh dostatečně chytlavý či dobře psaný? Chcete-li, zašlete mi 10 stránek na ukázku na adresu odstartujtesvojiknihu@centrum.cz a já vám povím svůj názor!

4 komentáře

  1. Dobrý den,
    už od rané puberty si píšu deník. Několika lidem jsem z něj četla pár úryvků a všichni mi říkají, že bych ho měla nějak publikovat. Neumím ale moc psát, ani mě to tolik nebaví. Je tu nějaká možnost, že by to do finální podoby přepsal někdo jiný?
    Předem děkuji za odpověď

    Adéla

    • Určitě taková možnost je, někomu třeba zase chybí téma a nápad… Ve facebookové skupině Odstartujte svoji knihu by se třeba mohl najít někdo, koho by taková spolupráce bavila… (Odkaz je tady nahoře v menu)

  2. Píšu už od dětství…Co si pamatuju tak už v šesti letech jsem si vytvářela malé knížečky a do nich si něco zapisovala…V té době to tedy ještě nemělo moc úroveň 😀 😀 :D. Psaní mě pořád baví a chtěla bych se s ním dostat trochu dál. Jenomže mám velký problém, a to že žádný příběh nikdy nedokončím. A už po…cca 30 stránkách mě opouští inspirace a přichází jiná…úplně na jiný příběh a já neodolám píšu ten jinej…a pořád dokolečka. Chtěla bych se zeptat jestli s tím mají problém i ostatní…a jak ho řeší oni…Na tyto stránky jsem se dostala náhodou a omlouvám se jestli píšu nějak…mimo…:D 😀 😀

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.