Letní výzva 2017

Milí přátelé, kteří sledujete tento blog a sdílíte sen, že v letošním roce napíšete knihu. Přemýšlela jsem, jak namotivovat vás i sebe, abychom se společně přiblížili ke svému snu – dokončit v letošním roce knihu. A rozhodla jsem se přijít s akcí podobnou, jaká byla v březnu, jen tentokrát ne jako sprint, ale jako vytrvalostní pochod. Výzva začíná DNES a potrvá do 22. září 2017, tedy po celé léto.

Postup a pravidla se podobají březnové výzvě (můžete si je přečíst ZDE), základní rozdíl však spočívá v tom, že to tentokrát bude práce na JEDNÉ knize, pro kterou se rozhodnete, a které se budete držet. (Nebrání vám to pracovat zároveň i na jiné, pokud jich máte rozepsaných více – což je i můj případ, do výsledků výzvy se to ale nebude počítat. Cílem je nehonit se za několika králíky a riskovat, že nechytíme žádného.)

Dalším pravidlem je, že musíte KAŽDÝ DEN vzít svou rozepsanou knihu do ruky, respektive usednout ke klávesnici nebo vzít tužku a papír a napsat minimálně 100 slov. To proto, abyste se svým textem zůstali v kontaktu. Některé dny však budete muset zabrat víc, abyste dosáhli kontrolních milníků.

Kontrolní body / milníky budou dva:

První milník (na konci července) – měli byste mít napsaných 10 000 slov (od chvíle, co výzva začala. Zapište si tedy, kolik má váš příběh slov nyní, a odpočítejte, kolik bude mít v závěru července.)

Druhý milník (na konci srpna) – měli byste mít napsaných 20 000 slov.

V závěru výzvy, tedy 22. září, byste měli mít cílových 30 000 slov.

Zde je TABULKA ke stažení v PDF, abyste si mohli odškrtávat splněné dny. 🙂

A ještě motivační citát:

Pokud jste nikdy neměli sen, nikdy jste nezažili, že by se vám splnil.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.