Chcete začít psát knihu?

pen-writing-clip-art-free-clipart-images

Máte chuť začít psát, ale nevíte, jak na to?
Cílem těchto stránek je inspirovat a motivovat začínající autory.
A co všechno tady najdete?

Návod, jak odstartovat svoji knihu pro ty, co s psaním teprve začínají.

Tipy pro psaní. I pokud již píšete, najdete zde tipy a nápady, které vás na této úžasné a dobrodružné cestě povedou.

Rady jak porazit spisovatelský blokUž píšete (ať už vydáváte, nebo ještě ne) a zasekli jste se? Máte takzvaný spisovatelský blok? Tyhle stránky Vám rády pomohou ho prorazit!

Exkluzivní rozhovory s českými autory o řemesle spisovatele – Dozvíte se, co české autory při tvorbě inspiruje, na jaké problémy při psaní narážejí a jak s tím bojují, jaké mají zkušenosti s hledáním nakladatele, a sem tam svěří i nějaký ten tip pro autory začínající.

Častem zde najdete i materiály pro můj připravovaný kurs Odstartujte svoji knihu.

K blogu se pojí stejnojmenná skupina na Facebooku zaměřená na začínající autory – Začali jste psát či se k tomu chystáte, a máte nějakou konkrétní otázku ke svému příběhu? Potřebujete poradit s rozvinutím zápletky, se jmény postav, s názvem knížky atd.? Chcete se vzájemně inspirovat a motivovat a sdílet zkušenosti s lidmi, co také píší? Přijďte mezi nás! Připojte se ke skupině Odstartujte svoji knihu ještě dnes!

Chcete-li sledovat krok za krokem, jak vzniká nová knížka, můžete na Facebooku sledovat můj Deníček spisovatelky a čerpat z toho také inspiraci a motivaci pro svou tvorbu.

Stejně ráda Vás uvítám i na svém knižním blogu s názvem Všechno je příběh, kde najdete recenze na české i zahraniční tituly i různé úvahy, které přímo či nepřímo souvisí s knížkami.

Přeji vám plno příjemných a naplňujících zážitků s psaním!

Veronika Matysová